WIELORAZOWE PUDEŁKA NA PIZZĘ? SAY WHAT?!

W POLLYPIZZA kochamy wypiekać pizzę, przy okazji eksperymentując z tradycyjnym podejściem i nietypowymi kompozycjami smakowymi. Dostarczanie nowych doświadczeń jest dla nas tak samo ważne jak to, by działalność restauracji była zrównoważona i nieobciążająca dla planety. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się wprowadzilić wielorazowe opakowania na pizze, rzucając wyzwanie standardowym pudełkom kartonowym, które są wyjątkowo trudne w recyklingu.

Wprowadziliśmy alternatywę dla tradycyjnych tekturowych pudełek. Już teraz nasi goście mogą zdecydować, czy chcą wziąć pizzę w jednorazowym pudełku czy w wielorazowym opakowaniu, które zostało wykonane z tworzyw pochodzących z recyklingu. Kaucja za wielorazowe opakowanie wynosi 40 zł i jest doliczana do ceny pizzy. Kwota może wydawać się wysoka, ale płaci się tylko raz – każdy, kto ponownie przyniesie ze sobą wielorazowe pudełko, może korzystać z systemu w obiegu zamkniętym. 

W ten sposób chcemy chce realnie zrównoważyć własną działalność, unikając generowania góry odpadów. Każde wielorazowe pudełko, które jest bardzo łatwe w myciu, może służyć nawet kilka lat. 

Używając najwyższej jakości polipropylenu, każdy PIZZycle zastępuje setki kartonowych pudełek na pizzę i w 100% nadaje się do recyklingu. Jako firma z siedzibą w Niemczech, PIZZycle z dumą może powiedzieć, że pudełka produkowane jest w Niemczech, a każdy materiał, którego używamy, jest produkowany w Europie.

Copyright Ⓒ 2022 Polly Pizza