Działamy mocno eko i mocno świadomie ograniczając dostawy ze świata na rzecz lokalnych producentów. Wiadomo, że kijem rzeki nie zawrócimy i najlepsze pomidory na pizzę rosną jednak na stokach Wezuwiusza i takie będziemy sprowadzać, ale z kolei świetną burratę i straciatellę robi Bianca Mozzarella w Warszawie i takiej chcemy używać! Kombucha do pizzy? Tak! Świetnie – na Bielanach powstaje ekstra Meduzyna.

Woda? Dostaniesz ją u nas zawsze za free! Filtrujemy ją i dzięki temu redukujemy ilość wyrzucanych butelek. 

POLLYPIZZA LOVES OUR PLANET x 1% dla planety?

Trzymając się transparentności i dbałości o naszą planetę co miesiąc, sumiennie będziemy wspierać instytucje proekologiczne i dbające o naszą planetę 1% z naszego miesięcznego obrotu.

Wspólnie możemy zrobić dużo dobrego dla planety.

Woda ? 
każdy z nas może działać na mikro skalę i to jest wspaniale, ale czasem potrzebne są większe działania ludzi, którzy stoją w obronie naszych naturalnych zbiorników wodnych ? Bez rzek, nasz ekosystem powoli zacznie wymierać, a my wraz z nim.

Drzewa ?
wyobrażacie sobie, jak smutny będzie zabetonowany świat.. Życie w przegrzanych miastach, gdzie każdy skrawek zamieniany jest w kolejną miejską dżunglę bloków staje się normą. Dlatego z całych sił będziemy wspierać tych, którzy zamiast wycinać dla zysku sadzą las jak szaleni.

Zwierzaki i ptaki ?? @otop_birdlife_pl i @mysikrolik
tu nasza społeczna świadomośc zdaje się być największa. Zaangażowanie ludzi w ratowanie zwierzaków to miód na serce Duże i małe, biegające i fruwające na szczęście mają wśród ludzi swoich ambasadorów którzy o nich dbają ?

Śmieci ? @naszaziemia
last but not least, kwestia z którą na co dzień mierzy się każdy z nas. Musimy być szczerzy sami ze sobą, przed produkcją śmieci raczej (jeszcze) nie uciekniemy.. musimy nauczyć się z odpadami obchodzić i tym samym ulżyć naszej planecie.

Copyright Ⓒ 2022 Polly Pizza